Askılı Bluz Kombinleri

Etek ve Askılı Bluz Kombinleri

ve Askılı

Kaliteli bir kombin için şu sıralar en önemli kriter sıcak havalarda kendinizi bunaltmamak olmalı. Aksi halde ne kadar şık bir kombin yaparsanız yapın sıcak sebebiyle kendinizi bir türlü iyi hissedemeyeceksiniz. Bu gibi bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız tavsiyemiz askılı bir bluzun içinde olduğu kombin olacaktır.

Askılı bluz kombinleri yaz sıcaklarında belki de yapılabilecek en mantıklı tercih diyebiliriz. Sıcak havalarda mümkün mertebe kendiniz bunaltmayacak ürünleri tercih etmelisiniz bu ürünlerin başında da askılı bluzlar geliyor. Şuan için sokak modasında askılı bluzlar daha çok kot şortlarla birlikte kullanılıyor diyebiliriz. Açık renkli bluzların koyu kot şortlarla kombinlenmesi sonucu ortaya çok şirin ve şık bir görüntü çıkıyor. Ayrıca sıcak havalarda da bu tarz bir kombinin sizi  son derece ferah hissettirecektir. Bunun yanı sıra kalem eteklerin de askılı bluzlarla çok büyük bir uyum gösterdiğini söyleyebiliriz. Özellikle açık renkli kalem eteklerin siyah askılı bluzlarla yakaladığı uyumu görünce bu kombine resmen aşık olacaksınız.

Askılı bluz kombinleri biraz önce de belirttiğimiz gibi eteklerle gerçekten başarılı sonuçlara imza atabiliyorlar. Kırmızı renkli eteklerle basic askılı bluzları denemenizi öneriyoruz. Son derece sade fakat oldukça da şık bir görüntü elde etmek sizi dahi şaşırtacaktır. Bu tarz bir kombinde eteğe siyah kemer tercih etmek ve son olarak da siyah renkli bir topuklu ayakkabıyla kombini tamamlamak yeterli olacaktır. Bunların yanı sıra yazlık askılı bluzlarda renk seçeneğinin çok geniş olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Beyazdan, griye, maviden siyaha kadar birçok renk seçeneği sizleri bekliyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir