2021 Kış Modası

2021 Kış Modası Trendleri

2021 Kış Modası Trendleri

2021 kış modası hanımlar arasında birbirinden zarif seçimlerle şekillenmeye başladı. Bir çok tasarımcının görücüne çıkardığı 2021 kış modası kreasyonları ile dikkat çekici olmak isteyen kadınların tercihleri sokak modasına yansımaya başladı. Sizlerle bu yazımızda stil sahibi kadınlar için ön planda olan kış modellerini sizlerle paylaşacağız. Önce sizlerle detaylı galerimizi paylaşıp sonrasında, yazımıza devam edeceğiz.

Zarif Kabanlar ve Trençkotlar

Pastel tonların ve siyah tasarımların ön planda olduğu kabanlarda ve kemer detaylı trençkotlarda yeni sezon şık tasarım kombinlerin görsellerini sizlerle galerimizde detaylı olarak paylaştık. Pastel tonların tercih edildiği tasarımları siyah pantolon ve siyah yarım çizme veya bot modelleri ile kombin yapan kadınlar yeni sezonda geçtikleri yerlerde kendi rüzgarlarını estirmeyi başaracaklardır.

Maske Kullanımı

Hanımefendiler için 2020 ve 2021 artık maske ile özdeşleşmiş durumda. Hem sağlık hem de stil için maske kullanımına özellikle dikkat eden hanımefendiler için, genç kızlarda kırmızı vb renkli maske tercihleri dikkat çekerken, orta yaşlı ve feminen bir çizgisi olan hanımefendiler ünlü marka maskeleri ile birlikte stil ince topuklu bot bodelleri ile bütün gözleri üzerine çekmekte.

ve

Uzun çizmelere ek olarak modelleri oldukça şık ve zarif bir duruşa sahip olmakta. Hanımefendilerin toprak tonlardan tercih ettiği kabanlar altına giyindikleri püsküllü 2021 kış modası için en trend tasarımları oluşturmanıza yetecektir.

Yazımızın girişinde sizlerle paylaştığımız detaylı galerimizde sokak modası ve en özel davetlerde tercih edilecek konseptleri sizlerle paylaştık. Özellikle Paris moda haftası ve Avrupa kentlerinde başkentlerde boy gösteren bu tasarımlar yeni sezon tasarımları ile de ülkemize hızlıca bir giriş yapacaktır. Hepinize sağlıklı ve moda dolu günler dileriz…

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir