Kadife Kloş Elbise Modelleri

En Güzel Kadife Kloş Elbise Modelleri

En Güzel Kadife Kloş

Bayanların yenilik modasında yakından takip ettiği en trend kombinlerde bugün sizlerle bayanların yeni gözdesi olan kadife ile kloş elbise entegresini ele alacağız. Özellikle genç kızların mini kloş elbise hayranlıklarını soğuk havalarla birlikte kadife ile harmanladığı en zarif modelleri sizlerle paylaşacağız. Peki kadife kloş elbise kombinlerinde en yeni kombin trenleri nelerdir?

Kadifede Bordo Her Dönemin Rengi

Kadife elbise denildiğinde en yakışan rengin bordo olduğunu kuşkusuz söyleyeceksiniz. İşte kadife elbise modasının trendi olan bordo rengi kadife kloş elbise seçiminde de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bordo ile siyahın uyumu için siyah sivri burun, yüksek ince topuklu ayakkabı tercihleri oldukça ideal olacaktır.

Mini, midi ve uzun kadife kloş elbise modellerinin her sezon giyinildiğini vurgulamak gerekirse de soğuk havalarda daha çok tercih edilen kombin yarım bot ve uzun kadife kloş elbise olarak karşımıza çıkmakta.

Kadife kloş ile aksesuar kullanımını oldukça yakıştırmaktayız. Özellikle parlak kadife yerine soluk ve mat duruşlu modellerini tercih etmeyi düşünenler için altın sarısı tonlarda kolye tercihi çok şık duracaktır.

İşte birbirinden şık kadife kloş elbise modellerinden öne çıkan trendler:

Bir önceki yazımız olan Kadife Abiye Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Kadife Abiye, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

3 - “Kadife Kloş Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir