Yazlık Puantiyeli Etek Modelleri

2015 Yazlık Puantiyeli Etek Modelleri

2015 Yazlık Puantiyeli Modelleri

Bu yazın trendlerine göz gezdirdiğimiz karşımıza puantiyeli etekler sıklıkla çıkıyor. Puantiyeli eteklerin görsel olarak çok başarılı ve şık oluşu, aynı zamanda basit fakat etkili kombinler yapabilmenize imkan sağlaması sizlerin işini bir hayli kolaylaştıracaktır.

Yazlık puantiyeli modelleri bu senenin en popüler ürünlerinden birisi konumunda. Eteklerin puantiyeli olması normalden çok daha zarif bir görüntü elde etmenizi sağladığı gibi bu tarz ürünlerin kombinlenmesi de kolay oluyor. Bu noktada en çok lacivert üzerine beyaz puanların kullanıldığı modeller dikkatleri çekiyor. Görsel anlamda son derece zarif bir model olan lacivert beyazlı ürünlerin beyaz renk bluz ya da gömleklerle kombinlenmesi sizi çok şık göstermeye yetecektir. Sözünü ettiğimiz kombin hem gündelik yaşamda rahat hareket edebilmek anlamına geliyor hem de sade fakat kaliteli bir görüntüye bürünmenizi sağlıyor.

Yazlık puantiyeli modelleri genel itibariyle lacivert ya da siyah üzerine beyaz puanlı olarak tasarlanıyor. Bu noktada kombinin geri kalanına karar vermek için ise puanların rengi dikkate alınıyor. Eğer ki beyaz puanlı bir tercih ettiyseniz üzerinize giyeceğiniz kıyafetin de beyaz renk olması size çok daha zarif bir görüntü kazandıracaktır. Aynı şekilde beyaz üzerine siyah puanlı eteklerde de siyah renkli bir üst tercih etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra puantiyeli etekler ve basic tişörtlerin uyumunda da mümkün mertebe yararlanmakta fayda var. Son derece sade ve kaliteli bir kombin yapmanıza imkan sağlayan bu ikiliyi mümkün mertebe kullanmaya çalışmalısınız.

Popüler Başlıklar:

  • puantiyeli etek
  • puantiyeli etek modelleri
Pin It

Yazlık Puantiyeli Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir