Bluz Modelleri 2016

Bebe yaka bluz modelleri 2016

Bebe yaka bluz modelleri 2016

Bluz modelleri 2016, en yeni kombin seçenekleri ile bayanların beğenisine sunuldu. Ülkemizde yer alan bir çok büyük firmanın yeni koleksiyonlarını beğeniye sundukları şu günlerde en zarif model ve kombin seçeneklerine birlikte bakalım.

En güzel bluz modellerinin yer aldığı, LCW, gibi en gözde markaların koleksiyonları oldukça dikkat çekmekte. Bu hem kalitesi hem de şıklığı ile 2016 bluz modelleri denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında yer almakta. Birbirinden şık bebe yaka bluz modelleri ile süslemeli (özellikle zarif taş ve inci süslemeli) bluz modelleri 2016 bayanları cezbetmeye devam ediyor.

modelleri beyaz rengin trendini yakalaşım durumda. Beyaz bluz modelleri 2016, kot pantolon ve pileli ile oldukça şık durmakta. Bluz modelleri, beyaz rengin şıklığı ve çiçek desenli bluz modellerin cıvıl cıvıl kombinleri ile göz doldurmakta. Sıcak havalar fırsat bilinerek sokak modasında rahatlıkla yer verebileceğiniz çiçek desenli bluz modelleri ve kot pantolon kombinleri oldukça uygun olacaktır. İşte birbirinden güzel bluz modelleri 2016, ve bluz kombinleri:

Popüler Başlıklar:

  • bluz modelleri 2016
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir