Yeni Kapri Pantolon Modelleri

 

Yeşil Yeni Kapri Pantolon Modelleri

Yeşil Yeni Kapri

Şıklığı hayatının bir parçası haline getirmiş olan bayanlar için en önemli olan etken kesinlikle modayı yakından takip etmektir. Çünkü moda gerçekten de zaman zaman hızlı değişen, zaman zaman ise geriye dönüş yapan akımdır. O nedenle bu kısa geçişleri iyi inceleyebilmeli ve de ayak uydurabilmeliyiz.

Mesela 2014 sezonu için yeni kapri eskiye nazaran biraz daha bol modellerden oluşuyor. Eskiden kapri dendiği zaman dar kesim kısa pantolonlar aklımıza gelirdi. Ancak bu sezon artık karşımıza daha bol modeller de çıkıyor. Hatta İspanyol paça modelleri bile görmek mümkün gibi duruyor.

Kapri her bayanın fiziğine uygun olabilecek olan farklı tasarımları içerisinde barındırıyor. Basenleri olanlar için daha bol, ince bacaklı olan bayanlar için ise daha dar tasarımlar karşımıza çıkıyor. Kapri pantolon seçecek iseniz; mutlaka öncelikle bacaklarınızı tanımanız gerekiyor. Daha sonra kendi tarzınıza ve vücudunuza en çok yakışan modeli bularak alabilirsiniz.

Yeni kapri sadece kot modeller olarak karşımıza çıkmıyor. Kumaş tasarımlar ile kapri ile birlikte de şık olmanın mümkün olduğunu görebiliyoruz. Kış aylarında genel olarak tercih edilmiyormuş gibi dursalar bile; diz üstü bir çizme ile birlikte mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kapri pantolonlar her yaştan her bayanın tercih edebileceği şekilde tasarlanmış halde karşımıza çıkıyor. Dilerseniz spor dilerseniz de klasik modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Üstelik düz renklerin yanı sıra alacalı modeller de sizleri bekliyor.

Pin It

2 - “Yeni Kapri Pantolon Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir