2015 Kolsuz Bluz Modelleri

Beyaz Şifon 2015 Kolsuz Bluz Modelleri

Beyaz Şifon 2015

Bu sene havalarında ısınmasıyla birlikte bluzlar vazgeçilmezlerden birisi haline geldi. Hemen her kombinde karşımıza çıkan bluzlarda sıcak havalarında etkisiyle birlikte kolsuz ürünler daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz.

2015 kolsuz modelleri geniş ürün çeşitliliği sayesinde bayanların işini bir hayli kolaylaştırıyor. Kolsuz bluzlarda bu senenin trendleri arasında beyaz renk şifon modeller ilk sırada yer alıyor. Şifon bluzlar zaten popüler, özellikle de kolsuz bluzlar çok daha fazla tercih ediliyor. Şifon ürünlerde genel itibariyle siyah ya da beyaz rengin tercih edilmesine alıştığımız şu günlerde kolsuz bluzlarda da bu gelenek bozulmuyor. Biraz daha farklı şeyler arayanlara ise tavsiyemiz dantelli bluzlar. Dantelli kolsuz bluzlar kolay kombinlenebiliyor olması sebebiyle birçok bayanın ilk tercihlerinden birisi. Eğer ki beyaz renkli bir tercih ederseniz bunu daha koyu tonlarla kombinlemenizde fayda var. Örnek olarak kırmızı ya da vişne güzel bir seçenek olabilir.

2015 kolsuz modelleri içerisinde yer alan püsküllü ürünleri de incelemenizde fayda var. Püsküllü kolsuz bluzlar rahat görüntüsü ile gündelik yaşam için doğru bir karar olacaktır. Birde işin içine etnik desenler dahil edildiğinde ortaya gayet şık ve kaliteli bir sonuç çıkabiliyor. Son olarak V yaka detaylı kolsuz bluzlarında çok fazla tercih edilmekte olduğundan söz etmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Özellikle de çalışan bayanların çok hoşuna giden siyah renkli V yaka kolsuz bluzları incelemenizi şiddetle öneriyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir