Zuhair Murad 2016 Gelinlik Modelleri

Dantel Detaylı Zuhair Murad 2016 Gelinlik Modelleri

Dantel Detaylı 2016 Gelinlik Modelleri

Lübnan asıllı dünyaca ünlü tasarımcı Zuhair Murad, çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş durumda. Hacimli etek detaylarının, dantellerin, transparan detaylarının ve çok ama çok güzel duvakların kullanıldığı koleksiyon, 2016 senesinin gelinlik trendini şimdiden belirleyecek gibi görünüyor.

2016 gelinlik modelleri gelinliklere farklı bir dokunuş getiriyor. Normalde zaten başlı başına gösterişli bir ürün olan gelinlikler gibi yaratıcı bir tasarımcı sayesinfde bambaşka bir boyuta ulaşmış durumda. Cüretkar tercihlerde bulunmayı seven bayanlar için Zuhair Murad koleksiyonu içerisinde transparan gelinlikler yer alıyor. Eğer ki vücudunuza güveniyorsanız bu tarz modellere yönelebilirsiniz. Zuhair Murad koleksiyonunda dantel detaylarının da çok fazla kullanıldığını belirtmekte fayda var. Özellikle prenses stili gelinliklerde gelinliğin etek kısmında bolca karşımıza çıkan dantel detayı, Zuhair Murad gibi bir yaratıcılığın elinden geçtiği için harika bir görünme sahip diyebiliriz.

2016 gelinlik modelleri içinde balık modeli de çokça bulunuyor. Balık modeli vücudu saran yapısı sebebiyle vücut hatlarına güvenen bayanlar için ilk tercih durumunda. Birde işin içine dantel, tül ve Zuhair Murad detayı girdiğinde ortaya çıkan görüntü bu güne kadar gördüklerinizden çok farklı ve çok başarılı. V yaka detayının da modellerinde bolca kullanan ünlü modacı, V yaka gelinliklerin nasıl olması gerektiği konusunda resmen ders vermiş diyebiliriz. Son olarak gelinliklerde olmazsa olmaz straplez detayını da başarılı şekilde ele alan Zuhair Murad¸dantel detaylarıyla zenginleştirdiği modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir