Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Babet Zımbalı Ayakkabı Modelleri 2014

Babet Zımbalı 2014

Bayanların en fazla para harcadıkları ürünlerin başında yer alıyor ayakkabılar. Her bayanın çifter çifter ayakkabısı olsa da kendilerine “yeteri kadar ayakkabın var mı?” şeklinde bir soru yöneltildiğinde çok nadir örneklerin haricinde “evet” şeklinde bir cevap alamayacağınızı söyleyebiliriz. Bir nevi takıntı ya da hastalık boyutuna ulaşmış ayakkabı aşığı bayanlar olduğunu da göz önünde bulundurursak ayakkabı sektörü her daim canlılığını koruyacağa benziyor. Fakat bayanlara da bir noktada hak verilmesi gerekiyor. Çünkü piyasada çok başarılı modeller yer alıyor ve bu modelleri gördükçe insanın yeni bir çift ayakkabıyı daha koleksiyonuna katası geliyor. Son dönemde ise zımbalı ayakkabılar koleksiyonu genişleten yeni ürünler olmaya devam ediyor.

Zımbalı ayakkabı modelleri arasında ilk olarak bahsedilmesi gereken ürünler topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar zaten yeteri kadar hoş ve şık ürünlerdir fakat bir de işin içine zımba detayı dahil edildiğinde karşımıza çok daha başarılı bir ürün çıktığını söylemek mümkün oluyor. Zımbalı topuklu ayakkabıların daha çok topuk kısmında ya da bileklerde kullanıldığını söylemek mümkündür. Ayrıca bu modeller sokak modasında da aktif olarak kullanılan popüler arasında yer alıyor.

Zımbalı ayakkabı modelleri içinde tercihte bulunacak bayanların spor ayakkabı, babet, bot ya da hatta sandalet dahi seçebileceklerini söylemek zımbalı ayakkabıların ne kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğuna en güzel ispatlardan bir tanesidir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir