Zayıf Gösteren Elbise Modelleri 2016

Bayanlar için zayıf ve ince gözükmek çok önemlidir. Doğru bir tercihle bayanlar olduklarında 2-3 beden daha ince ve fit gözükmek zordur fakat bir kaç kilo fazlası olan bayanlar için oldukça iyi tasarımlar bulunmakta. Peki 2016 yılı için zayıf gösteren en moda elbiseler hangileri birlikte göz atalım.

İlk olarak renk üzerinden gidilince siyahın olan zayıf gösterme özelliği herkesçe bilinmekte. Bu noktada bayanlar için tavsiyemiz fazlalıklarının olduklarını düşündükleri özellikle bel kısmı için dar kesim tasarımlar tercih etmeleri olacaktır. Siyah ve belden dar gelen kesimler oldukça şık duracaktır. eğer bir kaç kilodan fazla istemediğiniz kilonuz varsa dar kesimler yerine şifon detaylı bol kesim elbiseler de şık duracaktır. Çok uzun tasarımlardan ziyade tavsiyemiz sizlere midi boy tasarımları olacaktır.

siyah rengi biraz basık olarak nitelendiren bayanlar için bordo ve fuşya renkleri öne çıkmakta. Fazla kilolarınızı öne çıkaracak tasarımlar yerine dikkat dağıtacak tasarımlara yönelmekte çok mantıklı olacaktır. Örneğin straplez bir tercihi ilgiyi daha çok göğüs ve üst kısma çekeceğinden bel gibi kısımlarda yer alan fazlalıklar çok daha az dikkat çekici olacaktır. İşte bir kaç zayıf gösteren elbise modelleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir