Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2016

En Moda Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 2016

En Moda Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 2016

Yüksek bel pantolon modelleri en zarif bayanların en şık kombinlerinin en iddialı ürünleri arasında başrolde oynamaya devam ediyor. İster kumaş yüksek belli pantolon, ister denim (kot) tarzı yüksek bel pantolon modellerini tercih edin, hepsi de 2016 yüksek bel içerisinde aynı potada eritilerek kendine has modelleri oluşturmaya devam ediyor.

Genç kızların yüksek bel ve yırtık kot tarzı ile birlikte bacis tişört tercihleri oldukça dominant durmakta. Özellikle Zayıf bayanların dar kesim, yırtık tarz, yüksek bel pantolon modelleri ile birlikte kazak bele modası 2016 yılı için oldukça şık ve iddialı durmakta. Sokak modasının en gözde kombinleri arasında her dönem yer almakta olan yüksel bel pantolon modelleri için cat veya sıcak havalarda spor kombinleri oldukça uygun durmakta.

Yüksek bel pantolon modelleri 2016, kumaş tarz giyim de en zarif tasarımları ile ortaya çıkmakta. İş dünyasının bayanlarının tercihi olan yüksek topuklar, yüksek bel pantolon ve güzel bir gömlek kombini oldukça ideal bir kombin oluşturabilecektir.

Büyük markaların yanı sıra (LCW, Collezione, adL, Mango, İpekyol) çok zarif özel tasarım yüksek bel pantolon modelleri de bayanlar için oldukça güzel durmaktadır. İşte birbirinden şık yüksek bel pantolon modelleri 2016:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir