Yırtmaçlı Etek Modelleri

Pembe Yırtmaçlı Etek Modelleri

Pembe Modelleri

  Bir bayana en çok yakışa kıyafet hangisidir? Bu soruya herkes farklı cevaplar verecektir. Fakat verilen cevaplara bakarsanız eğer birçok bayanın söyledikleri kıyafetler arasında eteğin olduğunu sizlerde göreceksiniz. Etekler, bayanlara ciddi manada çekici bir görüntü ve zarif bir duruş kazandırmakta olup bu yüzden de bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Fakat son dönemde biraz olsun sokak modasını takip ediyorsanız eğer yırtmaçlı eteklerin giderek daha fazla popüler hale geldiğini sizlerde fark edeceksinizdir. Kendisine güvenen bayanlar tarafından yırtmaçlı etekler cesur bir şekilde kullanılıyor ve şık bir görüntünün ortaya çıkması sağlanabiliyor.

modelleri arasında ilk olarak tül detaylı ürünlerden bahsetmemiz gerekiyor. Normal şartlarda bir mini etek iken bu eteğe eklenen uzun tüller sayesinde hem son derece farklı bir model hem de ciddi anlamda şık, çekici bir görüntü elde edilebilir. Aynı zamanda bu tüllü eteklerin kombinlere de rahatlıkla dahil edilebiliyor olması ürünün en büyük özelliklerinden bir tanesi olarak gösterilebilir.

modelleri arasında son dönemde giderek daha popüler hale gelen uzun eteklerin diz kapağı hizasına kadar yandan yırtmaç şeklinde tasarlanan modellerinden bahsetmeliyiz. Dar kesimleri ile vücudu saran yapısına bir de yırtmaç detayının eklenmesi ile birlikte birçok bayan için ideal bir ürüne dönüştüğünü söylememiz mümkündür. Bu modellerde ağırlıklı olarak siyah rengin kullanıldığı da unutulmamalıdır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir