Yırtık Pantolon Modelleri

Dizleri Yırtık Kot Pantolon Modelleri

Dizleri Yırtık Kot Modelleri

Son birkaç yılın pantolon modasına etki eden yırtık pantolonlar bu sene de bir hayli popüler. Fakat yırtık pantolonlardan bahsetmeden önce bu konuda abartıya kaçmamanızı tavsiye etmek istiyoruz. Evet, yırtık pantolonlar görüntü itibariyle başarılı ürünler fakat abartıya kaçıldığında ortaya çıkan görüntü hiçte iç açıcı olmuyor.

    Yırtık pantolon modelleri havalarında ısınmasıyla birlikte iyiden iyiye sokak modasına hükmetmeye başladı. Birçok bayan kombinlerinde yırtık pantolonlara yer veriyor ve gerçekten başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Sizlerde fark etmişsinizdir şu sıralar diz kapaklarını açıkta bırakan yırtık pantolonlar çok fazla popüler hale geldi. Yaz sezonunda da bu trendin devam etmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra yırtık pantolon modellerinde daha çok açık renklerin tercih edildiğini söylemekte fayda var. Buz mavisi ya da beyaz bu noktada en fazla tercih edilen renkler arasında yer alıyor ve doğru parçalarla kombin edildiğinde gerçektende başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Yırtık pantolon modelleri biraz önce belirttiğimiz gibi açık renklerin hakimiyetinde olsa da birbirinden şık koyu renkli modeli de içeriyor. Bu noktada lacivert ve siyah ilk olarak göze çarpan renkler. Özellikle dar lacivert pantolonlar yırtık detaylarının daha da net şekilde ortaya çıkmasını sağladığı için şu sıralar tercih edilebiliyor. Aynı durum siyah renk içinde geçerliliğini koruyor ve her iki renkte sizlere güzel bir alternatif oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Yazlık Pantolon Modelleri, En Güzel Pantolonlar ve Pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • yırtık pantolon modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir