Yetim Kol Elbise Modelleri

Kadife Bordo Yetim Kol Elbise Modelleri

Kadife Bordo Modelleri

     Dirseğin hemen orada biten kol detayları ile farklı bir havaya sahip olan yetim kol elbiseler geçtiğimiz seneden bu yana bir hayli popüler hale geldi. İster gece davetleri isterseniz de sokak modasını olsun, her alanda kendini belli eden yetim kol elbiseler bu sene daha da popüler olacak gibi görünüyor.

   modelleri son dönemin en trend ürünlerin arasında gösteriliyor ve bu konuda da haklı olunduğunu belirtmekte fayda var. Farklı bir havaya sahip olan bu modellerde eğer ki iyiden iyiye dikkat çeken bir şıklık arzuluyorsanız kadife yetim kol elbiseleri önerebiliriz. Kadife kumaş zaten başlı başına zarif ve şık görüntüye sahipken bir de yetim kol detaylarının elbiselere eklenmesi ve renk tercihinde de bordonun kullanılmış olması ortaya harika bir model çıkartmış diyebiliriz. Bordo renkli ürünler sadece kadife kumaşlardan değil, aynı zamanda normal kumaşlarda da karşımıza çıkıyor ve her iki modelde de çok başarılı sonuçlar veriyor diyebiliriz.

modelleri içinde yer alan dantel detaylı modeller ise biraz daha çekici sonuçlar elde etmek isteyenler için ilk önerimiz olacak. Dantel detayı kırmızı ile bir araya getirildiğinde elde edilen sonuç çok kadınsı oluyor ve yetim kol detayı sayesinde normale nazaran daha da şık sonuçlar elde etmek mümkün olabiliyor. Bunların yanı sıra şifon elbiselerde de karşımıza çıkan yetim kol, özellikle puantiye detaylı şifon elbiseler için çok güzel bir seçenek olacaktır. Lacivert ya da siyah gibi renklerin tercih edilmesi ise şifon elbiselerin şıklığını biraz daha arttıracak bir detay olarak göze çarpıyor.

Popüler Başlıklar:

  • yetim kol elbise modelleri
  • yetim kol elbise
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir