Yeşil Pantolon Üzerine Ne Giyilir

Yeşil bayanların çok severek kombinlerinde yer verdiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Peki en şık yeşil pantolon kombinleri için üst modelleri olarak neler, çanta ve tercihi olarak neler tercih etmeliyiz? Evet iddiasını ve zerafetini göstermek isteyen bayanlar için en çok beğeni kazanan 2016-2017 sezonunun en tarz kombin seçeneklerine birlikte göz atacağız.

İlk olarak yeşil pantolon üzerine ne giyilir sorusunun net cevabını verelim sonrasında daha çok iddialı olmak isteyen bayanlar için farklı alternatifleri sizlerle paylaşalım.

Yeşil pantolon modelleri üzerine tercih edeceğiz siyah renkli bluz, gömlek veya basic tişört için yüksek topuklu siyah tarcihi ile feminen bir tarz oluşturabilirsiniz. Görsellerin üzerine tıklayarak ayrıntılı inceledikten sonra kombin örneklerimize devam edelim:

Evet gördüğünüz gibi gayet şık duran koyu tonlar gibi toprak ve kahve tonlarında tercih edebileceğiniz bluz- çanta ve kombini çok şık durmakta. Buraya kadar bütün modacıların hem fikir olduğu şeylerdir aslında. Örneğin yeşil üstüne en çok yakışan renklerden biride kuşkusuz beyazdır. Özellikle dantel işlemeli gömlek tasarımları ile beyaz spor ayakkabıları ile sokak modasının nabzını tutabilirsiniz. Sizlerle en şık yeşil pantolon ve beyaz kombinlerinden sonra farklı seçenekleri anlatmaya devam edeceğiz.

Gelelim biraz daha göreceli ama daha iddialı kombin seçeneklerine. Örneğin neon renkler ile yapılan kombinler bir hayli iddialı ve göz alıcı durmakta. Özellikle neon pembesi bazı bayanlar için vazgeçilmez bir güzellikte olurken, kimisi için çok cırtlak kaçan bir tasarım kombini olarak nitelendirilmekte. bizlerin tavsiyesi ise çok iddialı olmak istemediğiniz zamanlar krem ve tonlarına, daha göz alıcı olmak için ise sarı, pembe ve neon tarzı kombinlere yoğunlaşmanız şeklinde olacaktır. İşte sizlerle paylaşacağımız diğer güzel görseller. Resimlere tıklayarak detaylı inceleme yapabileceğinizi tekrar hatırlatalım.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir