Yeşil Pantolon Kombinleri 2016

Yeni sezon yeşil kombinleri sıcak havaları geride bırakıp, serin havalara ayak uyduruyor. Birbirinden güzel yeşil pantolon kombinleri için bayanların gardroplarında olan güzel gömlek, desenli bluz, en tarz trikolar en büyük yardımcılar oluyor. Birde en güzel yeşil pantolon kombinlerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan olan ve çanta tercihinin doğruluğu ön plana çıkıyor.

Kemer ve Çanta Uyumu

Bayanların yeşil kombinlerinde en iyi uyumu kemer ve çanta detayı ile ön plana çıkarabilir. Örneğin Kahve tonlarında seçeceğiniz ayakkabı, kemer, çanta ve üst modeline ek olarak şık bir gömlek tercihi ile fular seçimi gayet tarz olacaktır.

En güzel yeşil pantolon kombinleri modelleri

En güzel yeşil pantolon kombinleri modelleri

Yeşil pantolon üzerine giyinilebilecek en güzel renkler arasında kuşkusuz beyaz renkli gömlek, triko , bluz… gelebilir. Fakat ve üst giyimlerde örneğin fular seçiminde yakalanacak uyum çok önemlidir. Bu uyumu yakalayan bayanlar gayet şık olacaklardır. Çanta ile yeşil pantolon detayı ise gayet göz alıcı olabilir. İşte söylediklerimize örnek bir kombin görseli:

En güzel yeşil pantolon kombinleri

En güzel yeşil pantolon kombinleri

Yeşil pantolon kombinleri için dikkat edilmesi gereken üst seçimi ile ve çanta uyumunu gözden kaçırmamanız olacaktır. Özellikle iş kadınlarının tercih edeceği yeşil ceket kombini ile oldukça iddialı ve zarif seçeneklerde muhakkak göz atılması gereken alternatifler arasında yer almaktadır. İşte bir kaç farklı kombin  modeli:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir