Yeni Yazlık Etek Modelleri

Lazer Kesimli Siyah Yeni Yazlık Etek Modelleri

Lazer Kesimli Siyah Yeni

  Havalar giderek ısınmaya başladı. Hatta son bir iki gündür bahardan kalma bir havanın olduğunu dahi söyleyebiliriz. İlerleyen günlerde sıcaklıklar çok daha yükselecek ve birçoğumuz için sezonu resmen açılacak. Sıcak havalarda giyilmesi belki de en keyifli kıyafetlerin başında yer alan etekleri kadınsı bir görünüm vermesi sebebiyle de çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Birçok bayan için vazgeçilmezlerden birisi haline gelen etekleri kaliteli görüntüsünden mahrum kalmamak adına yazlık etek koleksiyonunuzu zenginleştirmek için en doğru dönemdesiniz. Yazın şıkır şıkır kombinler yapabilmek adına şimdiden dolabınızdaki eteklerin sayısını ve modelini arttırmak gerekiyor.

Yeni yazlık modelleri iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Kısa ve uzun formdaki ürünlerden en fazla tercih edilenler kısa olanlar. Kısa eteklerin iddialı görüntüsü sebebiyle birçok bayan tarafından çok sevildiğini söyleyebiliriz. Bu yaz mini formdaki ürünlerde genellikle düz etekler tercih edilecek. Yani üzerinden herhangi bir süsleme ya da desen bulunmayan modellerin çok daha fazla kullanılacağına şahit olacağınız. Özellikle lacivert, bordo ve siyah gibi renkler trend tercihleri oluşturacak. Bunun yanı sıra üzerinde lazer kesimler bulunan ürünlerinde hem çalışan hanımlar için hem de gündelik yaşam için ideal bir tercih olduğunu belirtmek gerekiyor.

Yeni yazlık modelleri içerisinde yer alan bir diğer ürün grubu ise uzun etekler. Uzun eteklerde genel olarak tül detaylarının kullanıldığına şahit oluyoruz. Tül detayı uzun eteklerde çok daha rahat bir görünüm elde edilmesini beraberinde getiriyor. Aynı şekilde bu sezonun trendlerinden olan askılı eteklerinde önümüzdeki döneme damga vurmasını beklediğimizi söyleyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir