Yeni Uzun Etek Modelleri

Yüksek Bel Yeni Uzun Etek Modelleri

Yüksek Bel Yeni Uzun Etek Modelleri

Bir bayana en çok yakışan kıyafet kuşkusuz etektir. Buna itiraz edecek kimsenin olduğunu da sanmıyorum. Bu yüzdendir ki çok sayıda bayan yaz aylarında ağırlıklı olarak eteklerin temeli oluşturduğu kombinler ile dışarıya çıkmakta ve sokak modası oluşturulurken bu etekler baz alınmaktadır. Etek dendiğinde akla ilk olarak diz üstü boya sahip modeller geliyor olsa da şık görünmek için illa diz üstü ya da mini eteklere yönelmeniz gerekmiyor. Keza, çok sayıda firma oldukça zarif uzun etek modelleri ile piyasada boy gösteriyor. Bu modellere yönelerek de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yeni uzun etek modelleri aslında sadece görsel olarak iyi sonuçlar vaat etmiyor. Aynı zamanda görsel olarak birkaç düzeltmeyi de yapabilecek modellerdir. Özellikle bacak boyu kısa olan bayanlar için yüksek belli uzun etekler bacakların olduğundan çok daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Böylece hem şık bir görüntü elde edilirken aynı zamanda bacak boyundan şikayet etmek gibi durumlarda ortadan kalkmaktadır. Bu tarz giyim hilelerinin ne kadar önemli olduğu az, çok her bayan bilmektedir.

Yeni uzun etek modelleri içinde yer alan çok sayıdaki farklı tarzlardan herhangi birisi sizin de tam olarak istediğiniz özellikleri barındıracaktır. Özellikle tüllü uzun etekler her geçen gün daha fazla bayan tarafından beğenilmeye ve dikkat çekmeye devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Osmanlı Esintisi Zümrüt Yeşili Takı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir