Yeni Trend Yamalı Kot Pantolon Modelleri

Dar kesim yamalı kot pantolon modelleri

Dar kesim pantolon modelleri

Günlük kıyafetlerin ve sokak modasının en çok tercih edilen kıyafetlerinden olan kot pantolonlara yeni bir tarz getiren modelleri oldukça göz alıcı. Bayanların iyi bir uyumla giydikleri  yamalı kot pantolon modelleri en zarif tarzları ırtaya çıkarıyor. Özellikle sokak modasında gençlerin en çok tercih ettiği yamalı jean modelleri ve birbirinden farklı kombin seçenekleri moda dünyasında her geçen gün kendini hissettirmekte.

Yamalı kot pantolon modelleri, kombin seçeneklerinde en çok kot ceketlerle birlikte kullanılmakta. Sokak modasına uygun olarak beyaz bluz ile birlikte yüksek topukların ön plana çıktığı  yamalı kot pantolon modelleri aksesuar kullanımları ile tamamlayıcı olabilmekte. Dar kesim  yamalı kot pantolon modelleri zayıf ve vücut hatlarına güvenen bayanların ilk tercihleri arasında yer almakta.

Peki yamalı pantolon modasına nasıl katılır, evde yamalı pantolon yapılabilinir mi? bu gerçekten çok kolay, evinizde yer alan kumaş parçalarını istediğiniz kısma özellikle diz kapağı ve uyluk kemiği kısmına dikebilir, farklı renk ve kombinler oluşturabilirsiniz. eğer bunla uğraşmak istemiyorsanız, size en yakın bir terzide kafanıza uygun modeli anlatarak yama diktirebilirsiniz.

İşte birbirinden güzel yamalı kot pantolon modelleri ve kombinleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Çizgili Pantolon Kombinleri başlıklı makalemizde Çizgili Pantolon Kombinleri, Çizgili Pantolonlar Nasıl giyilmeli ve Ortası Çizgili Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir