Yeni Taşlı Ceket Modelleri

Gösterişli Yeni Taşlı Ceket Modelleri

Gösterişli Yeni Modelleri

   Son dönemde bayanların yeni bir trendi benimsediklerini gözlenmeyebiliyoruz. Sokak modasını yakından takip edenlerin zaten aşina olduğu bu trendin temelinde ceketler yer alıyor. Bundan birkaç sene öncesine kadar ceketlerin sadece erkeklere özgü olduğu yönünde garip bir algı mevcuttu. En azından bayanların çok büyük bir bölümü ceket kullanımına sıcak bakmıyordu. Fakat sektörün başarılı markaları sayesinde son yıllarda bayanların cekete olan ilgisini arttırdı. Son dönemde ise daha da şık bir görünüm elde edebilmek adına taş işlemeli ceketler tercih edilir hale geldi. Şık bir görüntü elde edebilmek adına kombinlerinize taş işlemeli ceket dahil etmek, düşündüğünüzde çok daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Yeni modelleri daha çok kot ceketlerin hakimiyeti altındaki bir koleksiyondan oluşuyor. Birçok farklı model olsa da, kot ceketlerin ilk etapta dikkat çektiğini söylemliyiz. Birçok bayanın kombinlerinde kullandığı kot ceketlerin yaka kısmında kullanılan taş süslemeler ile çok daha zarif bir görünüme bürünmeniz mümkün görünüyor. Daha şatafatlı bir sonuç elde edebilmek için de üzerinde taşlı desenler bulunan ve göz kamaştıran ürünlere yönelebilirsiniz.

Yeni modelleri içerisinde süet ceketlerin de yer aldığını unutmamalısınız. Ceketin omuz kısmında kullanılan taş süslemeler, abartıya kaçmadan şık ve zarif bir görünüm için ideal tercih olacaktır. Yaptığınız kombinin de çok daha iddialı görünmesini sağlayan taş işlemeli ceketleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Popüler Başlıklar:

  • tasli ceket modelleri
  • taşlı kot ceket
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir