Yeni Sezon Tesettür Tunik Modelleri

Bebe Yaka Tesettür Tunik Modelleri Armine

Bebe Yaka Tesettür Armine

Bayanların gardroplarından her daim el altında olan tesettür tunik modelleri, hem renk hem desen hem de marka olarak bayanların yakın markajında. En yeni tasarımları ile birbirinden güzel markaların gerçekten çok hoş durmakta. Özellikle Armine tunik ve Sefamerve tunik modelleri tesettür tunik modelleri arasında oldukça iddialı durmakta. İlk olarak tesettür tunik modellerine bir göz atalım, sonrasında en zarif kombin seçeneklerinin püf noktalarını sizlerle paylaşacağız:

İşte birbirinden güzel Armine tesettür ve Sefamerve tesettür tunik modelleri:

Yeni sezon tesettür tunik modellerinde öncelikli kombin renkleri fuşya, pembe, zümrüt yeşili ve bej olarak ön plana çıkmakta. Parlak kemer detayları genç bayanların gözdesi olmuş durumda. Özellikle yüksek topuklu koyu renkli bol kesim pantolon modellerine çok uyumlu olan açık renkli tesettür oldukça şık duracaktır. Kemer detayları kadar bir diğer öne çıkan küçük ve göz alıcı aksesuarlar bayanların vazgeçilmezleri arasında olacak. Tasarımlarda öne çıkan son nokta olarak tesettür tuniklere göre eşarp modellerinin bir ton daha açık ve göz alıcı olması diyebiliriz.

Yeni sezon tesettür tunik modellerinde öne çıkan iki büyük markanın en güzel modellerini sizlerle paylaşmaya çaılıştık, yorumlarınızla okurlarımız için farklı kombin seçeneklerini paylaşabilirsiniz…

Popüler Başlıklar:

  • sefamerve
  • sefamerve yazlık tunik modelleri
  • sefamerve tunik
  • sefamerve tunik 2016
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir