Yeni Sezon Su Yeşili Abiye Modelleri

cok gosterisli su yesili abiye modeli

cok gosterisli su yesili modeli

Su yeşili abiyeler bayanlar için çok doğru bir karar olmaktadır. İddalı ve zarif olmak isteyen bayanlar en özel davetlerde yada kendilerine özel olan günlerinde mesela nişan törenlerinde  su yeşili renginde olan abiyeleri ilk tercihleri arasında mutlaka bulundurmalıdır. Su yeşili modelleri doğru bir şekilde  kombinlendiğin de  bayanların güzelliklerine güzellik katmaktadır.

Su yeşili abiyeler yeni sezonun trend tasarımları arasında olacağa benziyor. Kısa ve uzun su yeşili hiç farketmez birbirinden iddalı tasarımlar ile bayanların ilgi odağı olacağı şimdiden belli . Özel davetler için oldukça uygun olan su yeşili abiyelerden sizler için bir kaç kombin örneği sizlerle paylaşacak olursak , örneğin uzun straplez taş işlemeli ve yırtmaç detaylı su yeşili bir abiye gümüş tonlarda bilekten bağlamalı yüksek topuklu bir ayakkabı gümüş renginde küpeler ve küçük avuç içi bir çanta ile katıldığınız özel bir davette muhteşem görünecek ve bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır. Bunun dışında su yeşili mini straplez ve kabarık olan abiyeler de oldukça iddalı modeller içindedir. Bu tarz bir abiye modelini tercihleriniz arasında bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Su yeşili modelleri bayanları büyüleyecek gibi görünüyor.Bütün mağazalarda yerlerini alan bu abiyeler şüphesiz ki bu sezonda da göz kamaştıracaktır. Sizler için derlediğimiz bir kaç su yeşili abiye modellerine aşağıda yer verdik. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir