Yeni Sezon Spor Elbise Modelleri

Omuz Apoletli Çizgili Yeni Sezon Spor Elbise Modelleri

Omuz Apoletli Çizgili Yeni Sezon Spor

  Spor tarz bu sene çok fazla tercih ediliyor. 2015 senesi rahatlığın ön planda tutulduğu bir dönem ve bu durum elbiselere de yansımız durumda. Eğer ki sizde bu akıma dahil olmak ve sokak modasını yakalayabilmek istiyorsanız spor tarzdaki elbiselere göz gezdirmeniz yerinde bir karar olacaktır.

    Yeni sezon spor modelleri rahatlığına düşkün olan ama şıklıktan da ödün vermek istemeyen bayanların ilk tercihi olacaktır. Normal şartlarda klasik tarzdaki elbiseleri giymeye alıştıysanız spor tarzdaki modeller ilk başta biraz farklı gelebilir. Fakat piyasada bulunan birbirinden şık ürünlerle önyargılarınız kısa sürede kırılacaktır. Özellikle son iki senedir çok popüler olan vücudu saran, gri tonların ağırlıkta olduğu ve dize kadar uzanan bacak yırtmaçlı elbiselere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Rengi ve tasarımı ile spor fakat bir o kadar da şık olan bu modeli çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Yeni sezon spor modelleri içinde yer alan son derece sade görünümdeki siyah modeller ise gündelik yaşam için çok ama çok uygun bir ürün. Arkadaşlarınızla gezeceğiniz, alışveriş yapacağınız ya da bir şeyler içmeye gideceğiniz zamanlar için son derece ideal bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra kot elbiselerinde spor tarzdaki modelleri özellikle buz mavisi renkli olanları bu sene bir hayli popüler diyebiliriz. Her ne şart altında olursa olsun mini elbiseden asla vazgeçemeyenler için de tavsiyemiz tül detaylı siyah ya da beyaz renkli ürünler olacaktır. Alternatif renklere yönelerek risk almanızı tavsiye etmiyoruz.

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir