Yeni Sezon Seçil Store Abiye Modelleri 2016

 

Balık Etek Derin Yırtmaçlı Oldulça İddialı Seçil Store Abiye Modelleri 2016

Balık Etek Derin Yırtmaçlı Oldulça İddialı Seçil Store 2016

Abiye denildiğinde bir çok bayanın ilk aklına gelen dev marka olan Seçil Store yeni sezon tasarımları ile 2016 yılında bir başka güzel. Özellikle göz alıcı güzellikte olmak isteyen bayanların sıklıkla başvurduğu Seçil Store markasında öne çıkan tasarımlar ve renk kombinlerine bir göz atacak olursak en şık kombin ipuçları olarak şu noktalar önem kazanmakta.

Seçil Store’da geçerli olan Bahar’da %30’luk net indirim fırsatı için elinizi çabuk tutmanızda fayda olduğunu söyleyerek en tarz kombinlere bir göz atalım

Yeni Sezon Seçil Store 2016 ilk olarak straplez, hafif göğüs ve sırt dekolteli tasarımlar öne çıkmakta. Burada yer alacak bir kombin için ilk olarak zarif bir sırt dekolte seçimine ekstara işlemeler ve dantel güpürlerle süsleyerek iddianızı arttırabilirsiniz.

Yeni Sezon Seçil Store 2016 arasında seçim yapmak gerçekten çok zor bunun nedeni çok açık birbirinden güzel modeller arasında tercih yapmak gerçekten her bayan için oldukça zordur. Peki bu tercih için hangi noktalara dikkat etmeliyiz. Öncelikli olarak Seçil Store abiyeler çok şık ve oldukça göz alıcı güzellikte, buna bağlı olarak tercih edeceğiniz tasarımlar sizleri hep bir adım öne çıkaracaktır. Özellikle tül detaylar ile birlikte gelen şık yüksek topuklu ayakkabı tercihleri ile abartıya kaçmayan aksesuar seçimi sizleri gecenin en şık bayanı yapmaya yetecek de artacaktır.

Seçil Store yeni sezon abiye modelleri 2016 yılında bir hayli canlı renk tasarımlarına yönelmiş, sizlere renk tavsiyemiz mavi, kırmızı ve pembe olacaktır. İşte sizlerin tercihini kolaylaştırmayı düşündüğümüz yeni sezon Seçil Store abiye modelleri 2016 için beğendiğimiz ve beğenizi kazancağını düşündüğümüz tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir