Yeni Sezon Payetli Bluz Modelleri

Crop Yeni Sezon Payetli Bluz Modelleri

Crop Yeni Sezon Modelleri

   Sürekli olarak aynı tarz giyinmekten sıkılmadınız mı? Hep aynı şekilde giyiniyor olmak elbette sizlerinde canını sıkmaya başlamıştır. Bizce, biraz daha iddialı ve dikkat çekici modelleri denemek sizler için çok iyi olacak. Sıradan bir görünümden sıkılanlar için payet detaylarını kullanmak en akıllıca çözümlerden birisi konumunda. Hemen her ürüne monte edilebilen payet detayı, gerçektende dikkat çekici kombinler yapabilmenize imkan sağlıyor. Özellikle sade bluz kullanımından vazgeçmek isteyenlere önerebileceğimiz payetli bluzlar bu seneye damgasını vuracak ürünlerden birisi konumunda. Görsellik noktasında son derece etkileyici bir ürün olan payetli bluzları denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yeni sezon payetli bluz modelleri geçtiğimiz senenin en trend ürünlerinden olan crop bluzlarda da kendisini belli ediyor. Payetli crop bluzlar sayesinde son derece şık bir kombin yapabileceksiniz. Altın sarısı rengindeki payetli crop bluzları, yüksek bel siyah ya da koyu renkli kot ve taytlarla kombinleyerek gerçektende başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha sade bir şeyler arayanlar için beyaz ya da açık tonlardaki payetli bluzları önerebiliriz.

Yeni sezon payetli bluz modelleri içerisinde yer alan askılı bluzlar, yaz ayları için ideal bir ürün konumunda. Sıcak havalarda askılı bluzlar sayesinde hem ferah hissedecek, hem de payet detayları ile gene göz önünde olmayı başarabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Dantelli Bluz Modelleri başlıklı makalemizde Modelleri, Bluz Modelleri ve Dantel Detaylı Bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • payetli bluz
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir