Yeni Sezon Mango Bayan Kaban Modelleri

Bayanların modasına yön veren marka olan Mango en gösterişli ve zarif kaban modelleri ile adeta kışınızı yaza çevireceğe benziyor. Hem kalitesi  hem de iddialı modelleri ile kendi stilini her sene yeni trend haline gelmeyi başaran Mango, birbirinden güzel modelleri ile göz dolduruyor.

Yeni sezon Mango bayan kaban modellerinde kuşaklı tasarımlar ağırlık kazanmışa benziyor. Birbirinden orijinal tasarımları ile kendi ismini hafızalara taşıyan Mango kaban modelleri arasında en ço 2016 yılı için gri rengi öne çıkacağa benziyor. Sizlerle de paylaştığımız görsellere özellikle gri modellere de yer verdik.

Yeni sezon Mango bayan kaban modellerinde mutlaka bakmanız gereken bir diğer tarz ise süet kabanlar olarak karşımıza çıkmakta. Süet Mango bayan kaban modelleri hem kış şartlarına çok uygun olup hem de çok şık kombinlerin vazgeçilmezleri arasında yer almakta.

İşte birbirinden güzel yeni sezon Mango bayan kaban modellerinden öne çıkan modeller:

Bir önceki yazımız olan Kaban ve Mont Modelleri başlıklı makalemizde Kaban ve Mont Modelleri, Şık Kaban ve Mont Modelleri ve Yeni Kaban ve Mont Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir