Yeni Sezon Kot Elbise Modelleri

Yeni Sezon En Güzel Kot Elbise Modelleri

Yeni Sezon En Güzel Kot Modelleri

Yeni sezon kot modelleri hem sokak modasında hem de genç modasında trend haline gelmiş durumda. Birbirinden şık tasarımların yer aldığı yeni sezon kot modelleri için öne çıkan tasarım ve kombin ipuçlarına bakacak olursak:

Öncelikli olarak kot modellerinin özellikle tutkunu olan bayanlar için ne kadar farklı bir yeri olduğunu bilmek için mutlaka kot elbise tutkunu olmak gereklidir demeliyiz. Zira bir çok bayanın ‘kesinlikle giyinmem’ ön yargısının aksine çok şık ve zarif kot elbise modelleri yeni trendler arasında yer almakta. Yeni sezon kot elbise modelleri ilk olarak önden düğmeli tasarımları ile dikkat çekiyor. Hem zerafet timsali hem de kullanım genişliği sağlayan düğmeler ile ister uzun kot elbise modeli oluşturabilir isterseniz ise derin yırtmaçlı şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Düğme kadar alternatif olarak çift fermuarlı (ister yırtmaç, isterseniz dekolte) tasarımlar her ortam kombini için öne çıkan tasarımlar arasında yer almakta.

Yeni sezon kot elbise modellerinde öne çıkan bir diğer trend tasarım ise kemer detayları olmakta. Hem düğmeli hem kemer detaylı bir çok kombin örneğini aşağıda görsellerimiz de paylaşmaya çalıştık.

Kot elbise denildiğinde sadece sokak modası ve genç modası değil, en önem verdiğiniz gece organizasyonlarını da eklemelisiniz. Zira birbirinden şık tasarımları ve yüksek topuklu kombinleri ile oluşturabileceğiniz birbirinden şık kombinler oluşturabilirsiniz. Yeni sezon kot elbise modelleri kombinleri için birbirinden şık tasarımları ise şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

Pin It

2 - “Yeni Sezon Kot Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir