Yeni Sezon Kadife Etek Modelleri

 

Zarif Yeni Sezon Kadife Etek Modelleri

Zarif Yeni Sezon Kadife Etek Modelleri

Kadife kumaştan tasarlanan ürünler zaman zaman moda olmaktan çıkmış gibi dursa bile, sürekli tekrarlanan bir moda anlayışı ile birlikte yenilenmeye devam ediyor. Kış aylarının asla vazgeçilemez olan kadife tasarımları 2014 kış sezonunda da karşımıza çıkıyor.

Yeni sezon kadife etek modelleri genel olarak siyah renk tasarlanmış durumdalar. Kadifenin mükemmel yumuşaklığı ile siyahın asaletinin birleşimini görmek isteyenler için doğru bir tercih gibi duruyor. Kadife modellerin vazgeçilemez rengi bordonun tonları da bu sezon da karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Yeni sezon kadife etek modelleri incelendiği zaman pileli modeller dikkatlerden kaçmıyor. Pileli ve diz üstü etek modelleri opak çorap ile birlikte kombin edildiğinde şıklığın imzası gibi duruyor. Bir bayan olarak işe giderken şık olmayı hedefliyor iseniz; mutlaka yeni sezon kadife etek modelleri arasından incelemeler yapmalı ve de tercihlerinizi bu şekilde yapmalısınız. Kadife eteklerin yumuşak dokusu ile asla rahatsız olmayacağınız bir şıklık elde edebilirsiniz.

Belki de kadifenin mükemmel bir rahatlık sağlaması nedeni ile ara ara yeniden moda oluyordur. 2014 yeni sezon kadife etek modelleri gerçekten de hem rahat hem de şık olabilmenin mümkün olduğunu bizlere gösteriyor. Üstelik bu pileli modeller her yaştan bayanın tarzına uyum sağlayabilecek bir ahenge sahip duruyorlar.

Yani bayanlar bilmeniz gereken en önemli nokta; her bayanın elbise dolabında mutlaka bir tane kadife etek ya da elbise bulundurması gerekiyor. Çünkü her an yeniden moda olabilir, bu sene olduğu gibi…

Bir önceki yazımız olan 2014 Kışlık Takı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • kadife etek
  • kadife etek modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir