Yeni Sezon Günlük Elbise Modelleri

2015 yılına sayılı günler kala bayanlar için bir hayli iddialı modelleri ile gün yüzüne çıkmaya başladı. Bahar tonlarının ağırlığını azaltmaya başladığı bugünlerde sonbahar- kış mevsim izleri kendini gösteriyor.

Koyu Tonlar Geliyor

2016 yılına girerken, modellerinde sonbahar-kış havası gözlemlenmekte. Özellikle pastel renklerin kendisine geniş yer bulduğu trendler bayanların en çok tercih ettiği renkler arasında yer almakta. Baskı desenli ile birlikte kemer ve düğme detaylı günlük elbise modelerine bu kış çokça rastlayacağımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çizgili Modellerin İmzası

Yeni sezon günlük elbise modellerinde çizgili modellerin güzelliği bayanların dikkatinden kaçmamışa benziyor. Özellikle kalın kumaş türlerinin tercih idildiği diz hizasında olan modellere ya bot ya da ince yüksek topuklu ayakkabılar eşlik etmekte. Zarif modellere yönelim gösteren bayanlar kalın kumaş yani sıcak tutan kumaşlara ek olarak hafif ve rahat modellerinide çokça tercih ediyor. Sokak modasında ön plana çıkan günlük elbise modellerine en çok gezmeye çıkan bayanlar veya iş için bir şey bulamamış bayanların pratik çözümle sarıldığını görmekteyiz.

İşte birbirinden güzel yeni sezon günlük elbise modelleri:

 

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir