Yeni Sezon Deri Yelek Modelleri

Turkuaz Yeni Sezon Deri Yelek Modelleri

Turkuaz Yeni Sezon

   Herkes yaptığı kombinlerde farklı bir dokunuş ister. Hiçbir bayanın sıradan kombin yapmak isteyeceğini ya da bu durumdan keyif alacağını düşünmüyoruz. Herkes mümkün mertebe kendi tarzını oluşturmak ve deyim yerindeyse kimseyle “pişti” olmayacağı bir kombin yapabilmek isteyecektir. Bu noktada son derece sıradan bir kombini dahi bambaşka hale getirebilecek olan parçaların önemi artıyor. Özellikle son dönemde sokak modasında da sık sık karşılaşmaya başladığımız deri yeleklere dikkat çekmek istiyoruz. Yaptığınız kombin ne kadar sıradan olursa olsun, kombine deri yelek eklemek görsellik noktasında çok daha iddialı ve kendine has bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Yeni sezon deri yelek modelleri hem renk hem de kesim olarak birbirinden çok farklı ürünlerden oluşan bir koleksiyon. Modeller arasında ilk etapta dikkatleri çeken turkuaz deri yelekleri incelemenizi öneriyoruz. Turkuazın zarif görüntüsü deri yeleklerle bir araya geldiğinde oldukça etkileyici bir sonuç elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra biraz daha farklı bir şey arayanlar için uzun, püsküllü deri yelekleri önerebiliriz. Püskül detayı kombininize hareketlilik katacak ve daha şık sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Yeni sezon deri yelek modelleri içerisinde en fazla karşılaştığımız ürünler kısa yelekler. Son dönemde “crop üst” akımının çok fazla tercih edildiğini ve aynı durumun deri yelekler içinde geçerli olduğunu düşündüğümüzde, kısa deri yeleklerin çok doğru bir karar olacağını söyleyebiliyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir