Yeni Sezon Deri Etek Kombinleri

Yeni Sezon En Güzel Deri Etek Kombinleri

Yeni Sezon En Güzel Deri Kombinleri

Hanımların birbirinden farklı kombinlerde yer verdiği deri kombinlerinde, hem tarz hem de moda ön plana çıkıyor. Deri etek modelleri tercih eden hanımların sokak modasında yer açtığı çığır özellikle genç kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bayanların severek yer verdiği deri etek kombin seçeneklerinde iddialı renk ve detaylara bir göz atacak olursak:

Yeni Sezon Deri Kombinleri, 2016 yılı içerisinde en ağır basan renk kombini siyah deri etek ve salaş üst kıyafetler olarak yer buluyor. Çizgili üst giyim ve deri midi etek kombinleri ile birlikte birbirinden şık mini deri etek kombinleri özellikle genç bayanların ilk tercihleri arasında yer almakta. Siyah deri etek kombinlerinin ağırlık kazanmasına rağmen daha dikkat çekici deri etek kombinlerini mutlaka bu yıl denemenizi tavsiye ederiz.  Her zaman moda ve dikkat çekici kombinler oluşturmak için vazgeçilmez olan deri etek modellerinde parlak ve göz alıcı unsurlar dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

2016 deri kombinleri tercihlere bağlı olmakla birlikte mini deri kombinleri ve midi deri etek kombinleri olarak dikkatleri çekiyor. Özellikle serin havalarla birlikte diz hizası ve yarım bot gibi ayakkabı tercihleri ile kombin oluşturulan deri etek kombinlerinde bayanlar hem boy avantajı sağlıyor hem de çok şık ve iddialı duruşlarını sergiliyor. 2016 deri etek kombinlerinde bir diğer dikkat çekici model ise kuşkusuz asimetrik kesim deri etek modelleri oluyor.Özellikle tarz bir ceket kombini ile oldukça uyumlu duran asimetrik kesim deri etek modelleri ile oluşturulan kombinleri mutlaka incelemenizde fayda vardır.

İşte birbirinden güzel yeni sezon deri etek kombinleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir