Yeni Sezon Dantelli Gömlek Kombinleri

En Zarif ve Şık Dantelli Gömlek Modeleri

En Zarif ve Şık Dantelli Gömlek Modeleri

Dantelli gömlek modelleri, hem tarz modelleri ile hem de birbirinden farklı kombin seçenekleri ile dikkat çekmekte ve göz doldurmakta. Peki yeni sezon, birbirinden dantelli gömlek kombinlerinde nelere dikkat edilmeli? İster spor kombin, isterseniz en özel gece davetleri için tercihleriniz çok önemli olacaktır.

En Güzel Dantelli Gömlek Kombinleri:

Dantelli gömlek altına seçeceğiniz modeli dar kesim bilekte biten (Sigaret pantolon modelleri) ile oldukça şık duracaktır. Renk seçimi olarak serin havalarda pastel renkler ve toprak rengi pantolonlarla beyaz dantelleri gömlek kombinleri oldukça zarif olacaktır. Ayakkabı terciği bunların altına şık bir ince olabilmektedir. Sokak modasına uygun olarak spor ayakkabı modellerini rahatlıkla deneyebilirsiniz.

İş dünyasında siyah kumaş pantolon, dantelli beyaz gömlek kombinleri üzerine şık bir blazer ceket kombini ile yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilebilir.

Dantelli Gömlek ve Kombinleri:

Beyaz dantelli gömlek modelleri ile en şık durabilecek bir kombini düşlüyorsanız lacivert midi kombinlerine mutlaka bir göz atmalısınız. Özellikle iş dünyası ve özel davetiyelerde ceket kombinleride oldukça uygun olacaktır. İşte birbirinden güzel dantelli gömlek modelleri:

Popüler Başlıklar:

  • dantelli gömlek kombinleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir