Yeni Sezon Çizgili Pantolon Kombinleri

Her dönem her sezon vazgeçilmezler arasında olan çizgili pantolon modelleri, aynı çizgisinde devam etmekte. Sokak modası ve en özel gece davetlerinin en iddialı kombinleri çizgili pantolon modelleri ile kendini tamamlamakta.

Yeni sezon çizgili pantolon kombinleri, klasik siyah çizgili beyaz pantolonlar trendi yükselişte olmakla birlikte, dünyaca ünlü modellerçizgili pantolon modellerine farklı bir soluk getirmiş durumda. Örneğin dünyaca ünlü model Kim Kardashian, giymiş olduğu görsellerini sizlerle paylaştığımız çizgili pantolon kombini ile gündemin en çok ko0nuşulan isimleri arasında yer aldı.

Yeni sezon çizgili pantolon kombinleri, sokak modasında üste bluz veya sıfır kol gömlek altına siyah çizgili klasik pantolonlar, özel davetlere ise düz veya yine çizgili dar kesim ceket modelleri ile oldukça uyumlu olmakta. Özellikle rahat giyinmeyi seven bayanlar için, bol kesim veya şalvar pantolon çizgili modelleride oldukça beğeni toplamakta.

İşte bir biriden güzel çizgili pantolon kombinleri ve modelleri:

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Pembe Neon Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde Neon Pantolon Modelleri 2015, Neon Pembe Pantolon Modelleri 2015 ve Pembe Neon Pantolon 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2 - “Yeni Sezon Çizgili Pantolon Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir