Yeni Sezon Büstiyer Modelleri

Fermuar Detaylı Siyah Yeni Sezon Büstiyer Modelleri

Fermuar Detaylı Siyah Yeni Sezon Modelleri

   Kimi kıyafetler var ki dönem dönem çok fazla popüler hale gelse de sadece belli bir kesime hitap ediyor. Genele yayılması pek mümkün olamıyor. Bu tarz ürünlere verilebilecek en güzel örneklerden birisi olarak büstiyerlerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle 2012 ve 2013 senelerinin yaz aylarında fazlasıyla kullanılan bu iki model biraz önce de belirttiğimiz gibi herkes tarafından kullanılamamıştı. Bunun sebebi ise büstiyerlerin gerçekten güzel ve fit bir fizik gerektiriyor oluşu. Görsellik açısında kusursuz bir ürün olan büstiyerin bel bölgesini açıkta bırakan yapısı bu sebeple belinde fazlalık bulunan hanımların bu ürünü kullanamamasını da beraberinde getiriyordu.

Yeni sezon modelleri iki sene önce olduğu gibi bu senenin yaz aylarında da tekrardan çok popüler olacak gibi görünüyor. Özellikle gece eğlenmeye giderken ya da deniz kenarı bir yerde fazlasıyla tercih edileceğini söyleyebiliriz. İlk olarak kendinden emin olan hanımların deri büstiyerlere bir göz atmasını öneriyoruz. Kadınsı bir görünüm ve dikkat çekici kombinler adına bu tercih çok mantıklı görünüyor.

Yeni sezon modelleri sadece iddialı ve çekici ürünlerden oluşmuyor. Bunların yanı sıda daha gündelik yaşam için tasarlanmış ürünlerde mevcut. Özellikle yüksek bel etek ya da pantolonlarla kombinlene bilecek tarzdaki çiçek desenli büstiyerlerin sokak modasında çok fazla tercih edileceğini söyleyebiliriz. Gece davetlerinde bir ceketin içine ya da tek başına giyilebilecek tarzda bir şeyler arayanlar için ise kırmızı ya da  siyah renkli ürünlerin doğru bir tercih olacağını söyleyebiliyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir