Yeni Sezon Bayan Ceket Modelleri

En Tarz Bayan Ceket ve Kot Pantolon Kombinleri

En Tarz Bayan Ceket ve Kot Kombinleri

Bayanların her zor durumda kaldığında en rahat kombinleyebileceği bir nevi kurtarıcıları olan yeni sezon bayan ceket modelleri ve birbirinden spor kombinlerini sizlerle paylaşacağzı. Özellikle genç ve orta yaş bayanlara hitap eden modelleri ve kombinleri için en ince ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Sezon Bayan Ceket Modelleri Kesimleri Çok Tarz

Bir çok ünlü markanın 2016 modellerini sunduğu yeni sezon bayan ceket modellerinde öne çıkan tek düğmeli blazer ve 2 düğmeli dar kesim modeller dikkat çekiyor. Özellikle zayıf bayanların dar kesim ceket altına bir bluz ve bilekte biten (Sigaret pantolon) modellerinin altına havalı taban bir adidas ayakkabı çok zarif olacaktır. Ceket modelleri renginde dikkat çekmek isteyen bayanlar için yamalı ceket modelleri gayet hoş duracaktır. Renk uyumu olarak siyah ceket modellerinin bariz ağırlığını görmekteyiz, bunun yanı sıra pantolon renklerinde veya eteklerde saks mavisi, ve koyu tonlar tercih edilebilir.

Etek ve Ceket Bayan Kombinleri:

En zarif ve tarz ceket modelleri ile rahatlıkla etek kombini için mini modelleri düşünüyorsanız diz hizasında çizmelerle gayet spor bir tarz oluşturabilirsiniz. Sokak modasında öne çıkan mini ile birlikte ceket kombinleri oldukça iddialı. Her ne kadar spor tarz denildiğinde spor ayakkabı kombinleri akıllara gelsede yüksek topukları giyinmeyi bilince en zarif kombinleri rahatlıkla oluşturabileceğinizi unutmayınız.

İşte birbirinden güzel bayan spor ceket modelleri ve kombinleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir