Yeni Sezon 2 Yaka Abiye Modelleri

Bayanlar için zarif ve çeşitli kombin seçenekleri sunan 2 Yaka abiye modelleri oldukça zarif durmakta. Abiye modelleri özellikle şık durmak isteyen bayanların iddialı gece davetlerinde veya akraba düğün, nişan… gibi organizasyonlarında sıkça tercih ettiği modeller arasında yer almakta. Bayanların tercihlerinde yer aldığı birbirinden güzel 2 Yaka abiyeler birbirinden şık koleksiyonu ile bütün dikkatleri üzerine çekmekte.

Yeni sezon 2 Yaka abiye modelleri, kapalı (tesettür) giyim tarzı modelleri ile öne çıkmakla birlikte tesettür dışında giyimi tercih edenler içinde şık tasarımlar sunmakta. Özellikle parlak işlemeli modelleri ile yakın akraba düğünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başaran 2 Yaka abiye modelleri oldukça şık durmakta.

Yeni sezon 2 Yaka abiye modelleri hem sade hem de birbirinden iddialı ihtişamlı tasarımları ile dikkat çekmekte. Özellikle uçuşan tül detaylı  modelleri ile birlikte bahsettiğimiz parlak işlemeler uygun seçimlerle oldukça hoş durmakta. Örnek bir kombin olarak orta topuklu bir tercihi ile, abiye rengine göre bir ton daha açık eşarp modeli seçimi çok hoş olacaktır. Özellikle eşarp altında topuz saç modeli çok zairf durmakta.

İşte birbirinden güzel Yeni sezon 2 Yaka abiye modelleri için öne çıkan tasarımlara bir göz atacak olursak:

2 Yaka abiye modelleri için en iddialı kombinler için hem gösterişli hem de çok zarif bir kombin hayal edenler için, uçuşan kumaşlı modeller mutlaka bir gözden geçirilmeli. ve abiye tonlarının aynı olduğu, şık broş süslemelerin ve aksesuar detaylarının öne çıktığı tasarımları yeni sezona damgasını vurmuşa benziyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir