Yeni Payetli Abiye Modelleri

Sarı Payetli Abiye Modelleri

Sarı Payetli

Abiyeler özel davetler ya da düğünlerde tercih ettiğimiz ve gösterişli yapısı ile dikkat çeken kıyafetlerden birisidir. Bu yüzden de olabildiğince şaşalı bir görüntüye sahip olması önemli bir niteliktir. Bir abiyenin görüntüsünün iyi olabilmesi adına yapılacak birkaç detay olduğunu söylemek mümkündür. Bu detaylar arasında ilk sırada ise payet gelmektedir. Bir abiyenin görüntüsünü baştan aşağıya değiştiren payetler görsel olarak çok daha alımlı bir hal almanızı sağlayacaktır. Eğer sizlerde modellerini gözden geçiriyor fakat istediğiniz tarzda bir model bulamıyorsanız sizlere tavsiyemiz payetli abiye modellerine göz atmanız yönünde olacaktır.

Yeni payetli modelleri arasında boyundan bağlamalı modellere ayrı bir pencere açılması gerekiyor. Boyundan bağlama detayı sayesinde görsel olarak çok daha narin bir hale getirilen bu model hemen her bayanın hoşuna gidecektir diye düşünüyoruz. Payetli olması sebebiyle zaten yeteri kadar göz kamaştıran bir olması bir de boyundan incecik ipler yardımı ile tutturulmasının bir araya gelmesi sonucu elde edilen sonuç son derece başarılıdır denilebilir.

Yeni payetli modelleri içinde straplez payetli abiye modellerini de göz ardı etmemek gerekiyor.  Payet ve straplezin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan görüntü sizleri de fazlasıyla şaşırtacaktır. Katıldığınız davette tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız eğer bu modeli tercih etmek en mantıklı seçenek haline gelmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir