Yeni Kollu Abiye Modelleri

Dantelli Yeni Kollu Abiye Modelleri

Dantelli Yeni Kollu

 

 Bayanların özel bir davete katılırken ne kadar çok hazırlık yaptığını erkekler dahi fark edebilmektedir. Özel bir davete gidecek olan erkeklerde işlemler bellidir. Çok gerekliyse eğer tıraş olunarak işe başlanır ve devamında klasik bir takım giyilerek bu işlem tamamlanır. Ekstra olarak evde ayna karşısında geçirilecek olan beş dakikalık bir süreçte saçlara da şekil verilmesi mümkündür. Fakat bayanlarda durum bambaşka bir boyut kazanıyor. Hazırlığın kişisel bakım kısmını direk olarak atlıyoruz ve sadece giyilecek olan kıyafeti seçmek dahi başlı başına bir karar verme savaşı anlamına geliyor. İşte bu noktada işinizi kolaylaştıracak olan kollu abiyeleri sizlere önermemiz gerektiğini düşünüyoruz.

Yeni kollu modelleri birçok bayanın “abiye” dendiğinde kafasında oluşan askılı ya da straplez modelli ürün algısını değiştirmekte olan farklı bir tarz şeklinde nitelendirilebilir. Görüntü itibariyle biraz daha samimi bir sonucun elde edilmesine olanak veren bu ürünler sayesinde hem şık, hem zarif hem de çevrenizdekiler tarafından daha cana yakın şekilde algılanmanız mümkün olabilmektedir. Bu yüzden de son dönemde kollu modellerine olan ilgi artmaktadır.

Yeni kollu abiye modelleri arasında ilk olarak kol kısmında dantel detaylar bulunan ürünleri sizlere tavsiye edebiliriz. Çok daha başarılı sonuçlar elde edilmesi mümkün olan bu ürünlerin en büyük alternatifi ise taş süslemeli ya da boncuk yardımıyla süsleme yapılan kollu olacaktır.

Popüler Başlıklar:

  • uzun kollu abiye
  • kollu abiye
  • dantelli uzun abiye
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir