Yeni Kloş Elbise Modelleri 2016

 

2016 Çiçek Desenli Kloş Elbiseler

2016 Çiçek Desenli Kloş Elbiseler

Bayanların en büyük tutkusudur kloş elbise modelleri. En zarif tasarımları seçmeye çalışan bayanlar özellikle yeni kloş 2016 için kloş tasarımlar nedir en güzel nasıl kombinleri bir göz atalım. Üst kısmı için ekstra söylenecek bir şey olmayabilir ama kloş denildiğinde çan şeklini alan çok zarif etek modelleri ile öne çıkan kloş elbise tasarımları için kombin seçeneklerine ve öne çıkan renklere bakmak gerekirse;

Yeni kloş 2016 oldukça zarif durmakta ve genç kızlar başta olmak üzere bütün bayanların ilgisini çekmekte. Peki bu ilgiyi neye borçlu derseniz iki maddede özetleyebiliriz, gösterişli olduğu kadar naif olmasına ve dantel ile tül detaylarının oldukça asil gözükmesine. Şimdi gelelim renkler ile birlikte oluşturulabilecek kombin farklılıkları:  

Yeni kloş 2016 için öncelikli olarak midi ve mini boy tasarımlar tercihlerde ilk sırayı alırken kırmızı ve işlemeli modeller en önem verilen ortamların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yüksek ve ince topuklu siyah tonlarda seçeceğiniz ayakkabı üzerine bordo renkli yeni kloş 2016 tasarımlarını seçerek siyah avuç içi çanta bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Kış ve serin havaların vazgeçilmezleri olan kadife kloş elbise modelleri için öne çıkan bir diğer yaz modelleri ise tül detaylar olmakta. Tül işlemeli hem zarif hem de şık tasarımların öne çıktığı modeller oldukça ilgi çekici durmaktadır. İşte birbirinden güzel yeni kloş elbise modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar: 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir