Yeni Kalem Etek Modelleri Vitrinlerde

 

Yeni Kalem Etek Modelleri

Yeni Kalem Modelleri

 

Yeni yıl için modacıların çılgın tasarımları vitrinlerde yerlerini almış durumdalar. Farklı modeller ve de değişik tasarımlar şu anda herkesin kafasını karıştırmış, durumda. Çünkü bir yandan eski yılların esintileri sürerken bir yandan da yepyeni bir senenin esintisini taşıyor. Açık konuşmak gerekir ise; bu düşünce tarzı moda için harika bir geçiş dönemi olmuş.

Yeni kalem modelleri gerçekten de klasik bir şıklık tercih eden bütün bayanların beğenisini kazanmış durumda. Belden oturtmalı bu modeller ile birlikte bayanlar daha zayıf bir görünüm elde edebilecekler. Üstelik düz çizgilerin mükemmel dokunuşu ile daha da zayıf görünmenin mümkün olduğuna şahit oluyoruz.

Yeni modelleri arasında en çok dikkatleri çeken kesinlikle kalem tasarımları oluyor. Üstelik elbiseler de bile kalem modeline rastlayabilirsiniz. Düz ve tek rengin hakim olduğu modellerin yanı sıra; kendiliğinden desenli olan kumaş ile tasarlanmış olan modellere de denk gelmemiz mümkün gibi duruyor.

Tek renk olan tasarımlarda koyu renkler tercih edilmiş iken kendisinden desenli olan modellerinde genelde kırmızı gibi dikkatleri çekebilen renklerin uyum içerisinde hareketini izliyoruz. Üstelik bu sezon kalem etek modelleri arasında deri tasarımlara bile denk gelmek mümkün. Yeni senesi moda açısından gerçekten de mükemmel bir geçiş dönemi olmaya hazırlanıyor. Farklı desenler, farklı kumaşlar ile birlikte en farklı moda dokunuşlarına hazır olun.

Popüler Başlıklar:

  • kalem etek modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir