Yeni İpek Bluz Modelleri

     Görsel açıdan nasıl bir sonuç elde edileceği yaptığınız kombindeki parçaların kalitesi ile direk olarak bağlantılıdır. Mantıklı düşündüğünüzde de kaliteden uzak parçaları bir araya getirerek bütünde iyi sonuçlar elde etmeyi beklemek çokta mantıklı olmayacaktır. Bu yüzden de seçeceğiniz elbisenin ya da kıyafetin kumaşına fazlasıyla dikkat etmeniz gerekiyor. Kaliteli bir kumaş, görüntüsü ile fark yaratacak ve karşınızdaki insanlar üzerinden daha olumlu bir etki oluşturmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra söz konusu bluzlar olduğunda ki en çok tercih edilen kıyafetlerden birisidir, ipek kumaş tercihi en mantıklı seçimlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni ipek modelleri karşıdan bakıldığında gerçekten de şık bir görüntüye sahip olduğunu hemen belli ediyor. Özellikle koyu renkli modellerde bu etkinin daha net bir şekilde görülebildiğini söylemeliyiz. Lacivert konusunda seçilebilecek en iyi renklerden birisidir. Lacivertin asil bir renk olarak algılanması, ipek kumaş ile bir araya getirildiğinde elde edilen sonucun çok daha başarılı bir hal almasına olanak sağlıyor.

Yeni ipek modelleri arasında bir diğer alternatifiniz ise bordo renkli bluzlardır. 2014 senesinin en çok tercih edilen renklerinden birisi olan bordo, ipek bluzlarda da iyi sonuçlar verebiliyor. Bu yüzden de bordo rengin sokak modasından aktif bir rol aldığını söylemek çokta yanlış olmayacaktır.

Popüler Başlıklar:

  • ipek bluz modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir