Yazlık Tek Omuz Abiye Modelleri

2015 Yazlık Tek Omuz Abiye Modelleri

2015 Yazlık Tek Omuz

Bu sene abiyeler konusunda farklı trendlerin etkisine girmiş olsak da genellikle tek omuz detaylı ürünlerin tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Tek omuz detaylı abiyeler hem görsel anlamda sizi daha çekici yapacak hem de yaz sıcaklarında nispeten rahat etmenizi beraberinde getirecektir.

Yazlık tek omuz geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Tek omuz detayı bu sene hemen her alanda kullanılıyor ama en çok abiyelere yakışıyor diyebiliriz. Bu noktada ilk olarak mürdüm ve fuşya renkli ürünlerden bahsetmekte fayda var. Mürdüm ve fuşya dikkat çekici tonları ile bu senenin vazgeçilmezlerinden olmayı başardı. Bu noktada mürdüm renkli ürünlerde fazla abartılmadığı müddetçe tül detaylarının da kullanılması gerektiğini belirtmeliyiz. Böylelikle çok daha şık bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra fuşya ürünlerde ise mümkün mertebe düz bir kumaş kullanmalı yani abiyenin üzerine herhangi bir motif ya da işleme ekletmemelisiniz.

Yazlık tek omuz modelleri içerisinde yer alan renkli ürünlerin de özel davetlerde ve kokteyllerde çok fazla kullanıldığını söylemek gerekiyor. Eğer ki saks mavisini seviyorsanız tek omuz detaylı bir işinizi görecektir. Bir de bu renk ürünlerde altın rengi metal kemer kullanılmaya başlandığını da unutmamak gerekiyor. Altın rengi kemerler saks mavisi ile çok büyük uyum gösteriyor. Son olarak tek omuzlu abiyelerde taş işlemelerin de sıkça kullanıldığından söz etmek gerekiyor. Eğer ki gerçekten gösterişli bir ürün arıyorsanız siyah renk tek omuz abiyelere taş işlemelerin eklendiği ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir