Yazlık Sigaret Pantolon Modelleri 2016

Genç Kızlar İçin Sigaret Pantolon Modelleri 2016

Genç Kızlar İçin

Modanın her dönem yıldızları arasında yer almak isteyen bayanların rahatlıkla tercih edebileceği yazı için hızlı bir başlangıç yaptı. Üzerinizde tam bir uyum içinde olacak bilekte biten şık tasarımları ile dikkat çeken sigaret pantolon modelleri için en şık kombin için dikkat edilecek püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Sigaret Pantolonda Saks Mavisi En Moda Olan Renk

Yılın öne çıkan rengi olan saks mavisi özellikle için oldukça hoş durmakta. Yaz modası için bayanlar için şıklığın eş anlamı olan saks mavisi en çok sigaret pantolonda duruyor dersek abartmış olmayız emin olun…

Özellikle V yaka zarif bluz modelleri ile yapılacak şık kombinlerde mükemmel bir uyum yakalayabileceğinizi unutmayınız. Sadece en trend V yaka bluz değil, şifon detaylı gömlek ve bluzlarla da oldukça şık duran yazı için oldukça önemli bir yer tutacak.

Yazlık 

Sigaret Pantolon Modelleri 2016 yaz için açık tonlarla birlikte desenlerinde birbirinden şık geçişine sahne oluyor. Bizim bu yılın en gözdesi olacak bir seçenek ise puantileli zarif tasarımlar olmakta.

Yüksek  topuklu ayakkabılar ile iddialı kombinler yer edinecekken, gladyatör tarzı ayakkabı tercihi ile sokak modasının en şık kombinlerine imza atacağınızı unutmayınız.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir