Yazlık Mint Yeşili Elbise Modelleri

Kemer Detaylı Kısa Yazlık Mint Yeşili Elbise Modelleri

Kemer Detaylı Kısa Yazlık Modelleri

Geçtiğimiz senenin en trend renklerinden birisi olan mint yeşili, bu sene de özellikle elbiselerde çok fazla tercih edilmeye başlandı. Kaliteli bir görünüme sahip olan mint yeşili, doğru modellerle bir araya getirildiğinde ortaya çok şık sonuçlar çıkabiliyor.

Yazlık modelleri sıcak havalarla birlikte belki de en fazla kullanacağımız ürün grubu diyebiliriz. Söz konusu elbiseler olduğunda mint yeşili bu sezonun en trend renklerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Kemer detaylı mint yeşili elbiselerde kahve tonlarında ince ve zarif bir kemer kullanımı elbisenizin çok daha şık görünmesini beraberinde getirecektir. Eğer ki düz bir mint yeşili elbisenin çok sade ve sönük durduğunu düşünüyorsanız bu noktada kemer kullanmanız mantıklı olacaktır. Son dönemde elbiseler incelendiğinde kolsuz modellerin daha fazla tercih edildiğini görebiliyoruz. Bu noktada mint yeşili elbiseler içinde aynı durumun söz konusu olduğunu belirtmekte fayda var. Kolsuz elbiseler yaz sezonu boyunca en çok tercih edilen ürünlerden birisi olacak gibi görünüyor.

Yazlık modelleri dekolteli seven bayanlarında yüzünü güldürecek diyebiliriz. Sade bir yapıya sahip olan mint yeşili elbiselerde abartıya kaçılmadan uygulanan bir göğüs dekoltesi gece davetlerinin en şık isimlerinden birisi olmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra dantel detaylarının da mint yeşili elbiseler için güzel bir tercih olduğunu unutmamakta fayda var diye düşünüyoruz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir