Yazlık Kloş Elbise Modelleri 2016

Yeni Sezon En İddialı Kloş Elbise Modelleri

Yeni Sezon En İddialı Kloş Elbise Modelleri 

Yazlık Kloş 2016, capcanlı renkler, iddialı tasarımlar ve birbirinden göz alıcı tasarımlarla 2016/2017 yılına damgasını vuruyor. Özellikle tül detaylı ve şifon detaylı mini ve midi boy kloş elbise tasarımlarının öne çıktığı klerasyonlarda en ve kombin ipuçları yazımızın detaylarında bol görselli anlatım ile yer almaktadır.

Yazlık Kloş 2016 yılı için bilhassa bayanların tül detaylı oldukça iddialı etekli elbiseleri ile karşımıza çıkmakta. Özellikle yüksek topuklarla en iddialı gecelerin başrol kıyafeti olan Yazlık Kloş Elbise Modelleri, sokak modasını ise cıvıl cıvıl renklerle süslemişe benziyor. Turuncu,saks mavisi, sarı, kırmızı, beyaz ve çiçek desenlerin özellikle öne çıktığı yazlık kloş elbise modellerine yeni sezon için bayanlar bir hayli iltifat gösteriyor. Özellikle sokak modası için öne çıkan desenler özellikle çiçek desenler çok şirin durmakta. Dantel işlemeler ve sıcak renkle ise en önem verdiğiniz organizasyonlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer almakta.

İşelemeler Kloş Elbiselerde İddianızı Ortaya Koyuyor

Yazlık kloş arasında öne çıkan parlak işlemeler ve zarif aksesuarlar iddianızı ortaya koyuyor. Parlak işlemeli kemer detaylar, aksesuarlar ve göğüs işlemeleri bayanların mutlaka üzerinde görmesini tavsiye edeceğimiz şık tasarımlar arasında yer almakta. İşte birbirinden şık yazlık kloş elbise modelleri 2016 için öne çıkan zarif görseller:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir