Yazlık Kimono Modelleri

Püskül Detaylı Yazlık Kimono Modelleri

Püskül Detaylı Yazlık

Bu yaz oldukça hareketli geçiyor. Eskiye nazaran hızlı esen moda rüzgarı sürekli olarak yeni akımları bizlere getiriyor. Son esintilerle birlikte ülkemize gelen ve her geçen günde daha fazla kişiye hitap etme başarısı gösteren kimonolar, bu yaza damga vuran ürünlerden birisi konumunda.

Yazlık kimono modelleri bu senenin kuşkusuz en trend ürünlerinden birisi. Her geçen gün kendisini biraz daha bizlere benimseten kimonolar, sokak modasını da yavaştan ele geçirmeye başladı. Havalar her ne kadar ısınmış dahi olsa da birçok bayan kimonolardan vazgeçmiyor ve tişörtlerin üzerinde bile kimonoları görmek mümkün oluyor. Bu noktada en fazla karşılaştığımız modeller ise açık renkli ürünler. Açık renk kimonolar özellikle de açık pembe renkli modeller görsel anlamda hem çok zarif hem de bir hayli kullanışlı. Beyaz basic bir tişörtün üstüne dahi giydiğiniz ortaya kaliteli ve şık bir görüntü çıkacaktır. Açık pembe renkli modellerde genel çiçek desenlerinin de çok kullanıldığını belirtmekte fayda var.

Yazlık kimono modelleri arasında yer alan koyu renkli ürünler ise daha çok geceleri dışarı çıkarken tercih ediliyor. Desenli siyah renk bir kimono gece dışarı çıkacağınız zaman yaptığınız kombini baştan aşağıya değiştirdiği için çok sade ve sıradan bir kombini dahi iddialı hale getirebiliyor. Son olarak püsküllü kimonoların da fazlasıyla tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Eğer ki yaz trendlerine uygun giyinmek ve sokak modasını yakalamak isterseniz püsküllü kimonoları şiddetle tavsiye edebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir