Yazlık Bez Ayakkabı Modelleri 2016

Yaz mevsimi ile birlikte yazlıklar gün yüzüne çıktı. 2016 yılı için en trend tasarımları olarak karşımıza bez ayakkabı modelleri gelmekte. Hem sıcağın etkisi hem de şık tasarımları ile bez ayakkabılara olan talep artış göstermekte. İşte bayanlar için en trend bez ayakkabı modası ve bez ayakkabı ile tercih edilecek diğer kıyafetlerin kombin seçeneklerine birlikte göz atacağız.

En Güzel Yazlık Bez Modelleri 2016

Yazlık bez modelleri 2016 için öne çıkan markalara ve tasarımlara öncelikli olarak  Lacoste gibi bir marka ile başlayalım. Tabi ki  Lacoste  kadar güzel ve kaliteli bir çok marka bulunabilir fakat bizim tavsiyemiz bu marka ve modelleri üzerinde yoğunlaşacak. Etnik desenler, bağcıklı veya bağcıksız tasarımlar hem şık hem de çok sportif durmakta. Fakat bez ayakkabı tercihinde bir konuyu ayrıca açıklamakta fayda var ki oda açık renkli bez ayakkabıların erken kirlenme ve temizlenme konusunda problemler olmasıdır. Bunun için kalitesiz bir bez ayakkabı kardan çok zarar getirecektir.

Yazlık bez ayakkabı modelleri 2016 için etnik desenler sokak modasında büyük bir ses getirmekte. Sadece etnik desenler değil desenli modeller ve sade tasarımlarda oldukça şık durmaktadır. sizlerle paylaştığımız en güzel yazlık bez ayakkabı modelleir 2016 tasarımlarını detaylı incelemek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir