Yandan Yırtmaçlı Etek Modelleri

Bayanların en çok giymekten haz aldığı kıyafetlerden olan yandan modelleri, yeni sezon ürünleri ile oldukça revaçta. Genç bayanların sokak modasında sıkça yer verdiği yandan için en tarz giyim seçeneklerini sizlerle paylaşacağız. Kendi iddiasını ortaya koyan bayanların derin yırtmaçlı modelleri cesurca giyindiği, rengarenk ve etnik desenli uzun yırtmaçlı etek modellerinin yni trend olarak gezindiği modanın öne çıkanları bizleri fazla şaşırtmadı. Popüler bayanların yandan yırtmaçlı etek seçenekleri ve bunların en hoş kombinlerinin piyasada ki son moda trendlerine hep birlikte göz atacağız.

Yandan yırtmaçlıeEtek modelleri içerisinde derin yandan yırtmaçlar kadat etnik desenler de bu sezonun en beğenilenleri arasında yer alacak. Özellikle yandan yırtmaçlı uzun etek modelleri hem hareket kolaylığı hem de zerafeti ile bayanların ilk tercihleri arasında yer almakta. Birbirinden güzel etnik desenler ilgi toplayıcı ve bayanlar arasında dikkat çekici modellerle kendisini hemen göstermekte.

Yandan yırtmaçlıeEtek modelleri arasında uzun etek kadar genç kızların en çok tercih ettiğimidi boy eteklerde oldukça dikkat çekiyor. Özellikle siyah yandan ile birlikte beyaz askılı üst giyim seçenekleri oldukça şık durmakta. Peki bu kombin altına ne tarz ayakkabı seçmeliyim derseniz, bizce gladyatör tarzı bağcıkları olan şık bir siyah topuklu ayakkabı çok hoş olacaktır diyebiliriz.

İşte birbirinden hoş yandan yırtmaçlı etek modellerinden yeni sezonda öne çıkan modelleri:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir