Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2016

Birbirinden güzel yamalı kot 2016 her bayanın en az bir tane gardroplarında bulundurduğu stil jeanler arasında yer almakta. Yamalı kotlar 2016, bir çok farklı tasarımla entegre şekilde tercih edebileceğiniz en şık tasarımlar özellikle dar kesim modeller arasında yer almakta.

 Yamalı Kot 2016 için en tarz kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak, öne çıkan en güzel tasarımlar ve şık kombin ipuçları olarak öne çıkan detaylara hep birlikte bakalım:

Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2016 öne çıkan dar kesim tasarımlar ile birlikte sokak modasında yer alan ayakkabı seçimi düz taban bez ayakkabı seçimleri olarak ağırlık kazanmakta. Basic tişört tasarımları ile birlikte en güzel tasarımlarla öne çıkan armalı kor pantolon modelleri oldukça şık durmakta.

Sokak modasında en trend spor tarz kombin için koyu renkli yamalı kot pantolon, beyaz bir tişört ve siyah tarz bir deri ceket modeline bir spor ayakkabı kombini oldukça uygun duracaktır.

Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2016 için yazlık kombinlerde özellikle renkli armalı yüksek bel kot modeller öne çıkmakta. Birbirinden şık yamalı pantolonlar ile birlikte en renkli bez ayakkabı tercihleri şık durmakta.

Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2016 slim fit modası ile birlikte yeniden bir stil oluşturmakta. Özellikle genç kızların dar kesim pantolon modellerine olan ilgisi ile birlikte tercih edilecek aksesuarlar da göz alıcı güzellikler sunmakta.

Özetle, örnek bir 2016 kombini için öne çıkan bir tasarım tavsiyesinde bulunursak siyah tişört, kemer detaylı  yamalı kot pantolon ve  spor ayakkabı tercihleri şık duracaktır. İşte birbirinden güzel yeni sezon Yamalı Kot Pantolon Modelleri 2016 için öne çıkan örnek görseller:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir