Yamalı Kot Pantolon Kombinleri

Zara Yamalı Kot Pantolon Kombinleri

Zara Yamalı Kot Kombinleri

 

Dar paça, skinny jean, İspanyol paça, şalvar kot pantolon, salopet, kot kapri, yırtık kot derken girmediği kılık kalmayan kot pantolonların sevilen bir formu da yamalı kot modelleri. Kot pantolonların üzerine düz veya desenli başka kumaşlar, dantel kumaş parçaları, zıt renkteki kot kumaşlar dikilmesiyle ortaya çıkan bu tip pantolonları sevenlerin sayısı hiç de az değil.

Bu tarz jean pantolonların üzerinde bir-iki küçük yama olan modelleri de, komple yamalarla bezenmiş modelleri de mevcut. Yamalı bir kot pantolonu beyaz badi, kısa siyah deri ceket ve siyah spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Her iki bacağında yukarıdan aşağıya birçok siyah renkli yama bulunan dar kesimli mavi bir jean pantolonu uzunca ve dökümlü bir siyah ve siyah topuklu ayakkabılarla tamamlayarak çok hoş ve modern görünümlü bir kombin yaratabilirsiniz. Bileğinize kalın bir siyah bileklik takarsanız görünüm daha da çarpıcı olur.

Yamalı kot pantolon modelleri arasında sadece diz kısmında dikdörtgen biçiminde geniş yamaları olan modeller de bulunuyor. Bu tarz bir pantolonu göğüs kısmında cep biçiminde yamaları olan bir jean gömlek ile giydiğinizde ortaya çok hoş bir görüntü çıkıyor.

Elinizden biraz dikiş geliyorsa bu işi kendiniz de yapabilirsiniz. Kot pantolonunuzun üzerine çiçekli kumaşla küçük bir-iki yama dikip üstüne yine çiçekli bir giyerek kendinize özel bir yaz kombini yaratabilirsiniz. Veya çizgili birkaç yama dikebilir ve üstünüze çizgili bluz alabilirsiniz. Biraz hayal gücüyle bu kategoride özgün tasarımlar yaratmak işten değil.

Popüler Başlıklar:

  • yamalı pantolon
  • yamalı kot
  • yamalı kot pantolon
  • yamalı pantolon modelleri
  • kot pantolon kombinleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir